З’явилися нові докази участі Чорноморського флоту РФ у захопленні Криму, — рослідування Inform Napalm. ФОТО

Источник: magnolia-tv.com

Міжнародна волонтерська розвідувальна спільнота InformNapalm зібрала нові докази щодо російських військовослужбовців, які брали безпосередню участь в агресії проти України у Криму. Йдеться про деяких військових моряків 41-ї бригади ракетних катерів ЧФ РФ, повідомляється на сайті спільноти.

Так, проаналізувавши соцмережі, зокрема фото російського моряка Єрмакова Олега Миколайовича, слідство з’ясувало, що військовий служив у 41 бригаді ракетних катерів ЧФ РФ, яка базувалася у Севастополі і кораблі якої брали участь у захопленні Криму. До того ж моряк має медаль за окупацію Криму та нагородне посвідчення до неї,

У списку друзів Єрмакова – інший фігурант розслідування. Це Олександр Піскарьов, який також нагороджений медаллю за окупацію Криму.

Командиром одного із ракетного катерів, що брав участь у спецоперації захоплення Криму був капітан 3-го рангу Олексій Миколайович Орляпов, який служив у Криму. До того ж він учасник російської агресії проти Грузії в 2008 році.

19 березня 2019 року Олексій Орляпов був внесений в санкційний список РНБО України строком на 3 роки, однак підозру Генеральна прокуратура України так йому і не оголосила.

У висновках за результатами дослідження спільнота підготувала відкриті звернення до державних структур України з проханням доповнити власні дані щодо російської військової агресії у Криму і провести належні процесуальні дії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *