Українського політв'язня Приходька із Криму етапували до СІЗО в Ростові-на-Дону

Источник: magnolia-tv.com

Український політвязень Олег Приходько, обвинувачений нібито в підготовці теракту, із сімферопольського СІЗО доставлений до Ростова-на-Дону.

Про це повідомив його адвокат Назім Шейхмамбетов, передають Крим.Реалії.

«Я отримав інформацію про те, що Олега Приходька доправили до СІЗО Ростова-на-Дону. В яких умовах його утримують там — я поки що не знаю. Деталей поки що немає, але є факт того, що Олега Аркадійовича доставили до Ростова», — розповів Шейхмамбетов.

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону має розглядатися по суті сфабрикована проти кримчанина кримінальна справа. Перше засідання призначено на 9 квітня.

Українцю закидають приготування до вчинення терористичного акту — планування вибуху в будівлі генерального консульства Росії у Львові, а також виготовлення, придбання і зберігання вибухових речовин.

9 жовтня 2019 року Олега Приходька затримали співробітники ФСБ. 10 жовтня Київський районний «суд» Сімферополя ухвалив узяти українця під варту, а 5 лютого — продовжив його арешт до 10 квітня.

Приходько повністю заперечує свою вину. Він заявив, що вибуховий пристрій, який нібито знайшли у нього вдома під час обшуку, йому підкинули співробітники ФСБ. Активіст пов’язує справу проти нього зі своєю проукраїнською позицією.

Прокуратура АР Крим у зв’язку із арештом Приходька розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *