Україна очолила головування у Форумі безпеки співробітництва ОБСЄ, який буде проходити онлайн

Україна перебирає від Туреччини головування в Форумі безпеки співробітництва ОБСЄ із понеділка, 20-го квітня. У зв’язку з поширенням коронавірусу Україна стане першою країною, яка буде головувати у Форумі в онлайн режимі. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ.

Источник: magnolia-tv.com

При цьому українське головування зосередить увагу держав-учасниць на необхідності відновлення повного і сумлінного дотримання основоположних принципів ОБСЄ та норм міжнародного права, важливість подальшої співпраці над удосконаленням політико-військового інструментарію Організації в умовах нових викликів і загроз і стрімкого технологічного розвитку у військовій сфері.

Також у МЗС підкреслили, що до пріоритетних питань розгляду пленарних засідань увійдуть сучасні виклики регіональної та міжнародної безпеки, передусім, гібридні загрози, мілітаризація і перешкоду судноплавству в Азово-Чорноморському басейні та ряд інших питань в рамках мандата Форуму, зокрема, легких озброєнь і стрілецької зброї, виконання резолюцій РБ ООН 1540 (нерозповсюдження зброї масового знищення) та 1325 (роль жінок в питаннях миру і безпеки).

Форум зі співробітництва в галузі безпеки працює над підвищенням безпеки та стабільності у військовій сфері в Європі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *