У Мелітополі підприємці влаштували акцію протесту через закриття ринків, є затримані, — ЗМІ

Источник: magnolia-tv.com

У Мелітополі Запорізької області близько сотні підприємців вийшли на акцію протесту проти закриття ринків на період карантину через пандемією коронавірусу. Про це повідомляє місцеве видання «РІА Мелитополь»

Учасники протесту, у захисних масках та подекуди без дотримання соціальної дистанції, перекривали одну з вулиць міста, а згодом зібралися під стінами мерії.

За словами журналістів, підприємці скаржаться на рішення уряду і місцевої влади, оскільки «залишилися без роботи та грошей».

На відміну від всіх міст Запорізької області, в Мелітополі продуктові ринки продовжували працювати, але міська влада була змушена підкоритися розпорядженням головного санітарного лікаря України та посилити карантинні заходи.

Сьогодні п’ятий день, як торгові майданчики і ринки в місті закриті.

До протестувальників під’їхала машина з мегафоном і роз’ясненнями, що під час карантину заборонені масові зібрання. До кожного учасника зборів підходили поліцейські і просили розійтися, попереджаючи, що в разі непокори тим загрожує протокол і штраф — мінімум 17 тис. Грн. Однак, народ розходитися не поспішав.

Акція протесту переросла у перепалки з поліцією. Після тривалих дискусій поліцейським таки вдалося переконати громадян розійтися. А найбільш неврівноважених активістів поліція затримала.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *