У Коростені 27-річного молодика жорстоко вбили та викинули тіло у затоплений кар’єр

Источник: magnolia-tv.com

До поліції звернулася жителька м. Коростеня. Жінка розповіла, що її 27-річний син ще кілька днів тому пішов з дому та дотепер не повернувся.

Після звернення матері зниклого до поліції правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Так, поліцейські встановили осіб, які востаннє бачили хлопця, та відтворили події дня 21 квітня.

З’ясувалося, що увечері, близько 19:00, зниклий підсів у машину до знайомих парубків і вони разом кудись поїхали. За наявною інформацією, чоловіки побували на місцевому автодромі, де між ними у ході конфлікту сталася сутичка.

— Нині уже встановлено, що у результаті з’ясування стосунків зниклий отримав травму голови, яка стала для нього смертельною, — розповів начальник Коростенського відділу поліції Дмитро Гаращенко. – Тобто ми чітко розуміли, що на момент звернення матері до нас хлопця, на жаль, уже не було в живих. Але залишалось відкритим питання, де знаходиться його тіло.

За зібраними слідчими, оперативниками та експертами свідченнями та матеріалами вдалося встановити, що після автодрому автомобіль, в який сів розшукуваний, перемістивсь до місцевого кар’єру.

Поліцейським вдалось встановили місце затоплення тіла хлопця та його тіло вилучили з водойми. За висновком судово-медичної експертизи, смерть останнього настала внаслідок тяжкого ушкодження голови.

У ході розслідування кримінального провадженя, поліцейські зібрали докази причетності до діяння двох осіб. Їм оголошено відповідні підозри.

За матеріалами ВК ГУНП у Житомирській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *