Туристи з України майже місяць провели на самоізоляції у печері в Індії

Источник: magnolia-tv.com

Через пандемію коронавірусу 6-ро іноземних туристів, серед яких було 2 громадянини України, майже на місяць самоізолювались у печері в одному з гірських масивів Індії. В МЗС розповіли, де наразі лікуються українці та коли їх планують евакуювати додому.

«За інформацією Посольства України в Індії, в одному з місцевих гірських масивів індійськими правоохоронцями було виявлено групу іноземних туристів, включаючи двох громадян України», — повідомила речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко, передає «Суспільне».

Після медичної перевірки у жодного з групи не було підтверджено ознак захворювання на COVID-19. Утім, правоохоронцями було прийнято рішення доправити їх до одного з найближчих карантинних центрів з усіма необхідними умовами для проживання. Стан здоров’я українців задовільний.

Наразі посольство України в Республіці Індія підтримує з обома українцями телефонний зв’язок та опрацьовує спільно з індійськими органами можливість їх повернення в Україну після завершення карантину в Індії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *