Спонукав до карантину: на Львівщині власник похоронної фірми возив труну із написом «Сиди дома». ВІДЕО

Источник: magnolia-tv.com

Незвичну акцію провів спільно із місцевими журналістами власник трускавецької ритуальної фірми Степан Піряник на Львівщині. Чоловік проїхався 3-ма містами Дрогобиччини із труною і моторошними попереджувальними надписами, повідомляють vartonews.

Акцію провели в неділю, 5 квітня. Власник фірми разом з водієм проїхалися на катафалку із Трускавця через Стебник у Дрогобич з пустою чорною труною, на яку білою фарбою нанесли написи «Карантин» і «Сиди дома». На сам катафалк наліпили перекреслений напис «Covid19» та – «Stop Covid19!»

Пояснив все бізнесмен бажанням спонукати жителів дотримуватися карантину.

«Я був шокований, яка велика кількість людей без потреби знаходиться в місті. Я не говорю про тих старших людей, які ходять в магазин купити якісь продукти. Я побачив молодих людей, які просто стоять під маркетом і розпивають пиво. Це, власне спонувало мене зробити таку акцію. Це як остання реклама, останнє попередження. Я десь усвідомлюю, що це може десь жорстко, але для тих людей, які просто ходять по вулиці – треба таке робити», – підсумував Степан Піряник.

За словами власника похоронної фірми, акцію провели одноразово і після негативних відгуків вирішили більше такого не повторювати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *