Спалах коронавірусу у гуртожитку під Києвом: майже 40 інфікованих, 2-є померло. ФОТО

Источник: magnolia-tv.com

У місті Вишневе, що під Києвом, в одному із гуртожитків зафіксований масовий спалах коронавірусу серед мешканців.

Про це повідомив в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час онлайн-брифінгу.

«Маємо випадок масового захворювання на коронавірус в одному з гуртожитків міста Вишневе. Він знаходиться в приватній власності. За попередніми даними, там мешкає понад 300 людей. Точну кількість мешканців наразі з’ясовують правоохоронці та місцева влада. На цю мить там виявлено 37 хворих, в тому числі діти. Є двоє померлих», — сказав він.

Чиновник зазначив, що зараз усім мешканцям гуртожитку медики роблять ПЛР-тести. У гуртожитку запроваджено стан особливого пересування. За його словами, місцева влада організовує доставку ліків, продуктів харчування та засобів особистої гігієни в гуртожиток.

«Вже налагоджено взаємодію та реагування між мешканцями гуртожитку, міською лікарнею, службою екстреної допомоги та Києво-Святошинською районною лікарнею. До речі, у цій лікарні вже додатково вивільнили відділення на 65 місць для прийому хворих на коронавірус з гуртожитку»,- заявив т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Водночас у коментарях до брифінгу на сторінці КОДА користувачі запевняють, що влада відреагувала не відразу.

«Мешканці гуртожитку стверджують, що впродовж тижня після зафіксованого першого летального випадку від Covid-19 ніхто нічого не робив — ні санації, ні тестів контактним особам. І тільки тепер почали! Унаслідок цієї злочинної бездіяльності маємо подвоєння кількості хворих за добу — 53 випадки у Вишневому, з них 37 у гуртожитку!», — написала користувачка Марина Ілліна

Тим часом в КОДА зазначили, що остаточна інформація про кількість хворих у цьому осередку стане відома завтра ввечері, після отримання результатів тестування, яке проводить Київська обласна лабораторія. Крім того, згідно з законодавством приймається рішення про визначення на базі даного гуртожитку ізолятора.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *