Спалах коронавірусу серед медиків Одещини: лікарню у Подільську закрили на карантин

Источник: magnolia-tv.com

На Одещині у Подільську на двотижневий карантин закрили міську лікарню, оскільки у місті найбільша кількість хворих на коронавірус в регіоні серед медпрацівників.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Одеської державної адміністрації Максим Куций. За його словами, усі працівники медзакладу в обов’язковому порядку пройдуть ПЛР-тестування.

Також у Подільську посилять карантинні протиепідемічні заходи у місті та районі.

Серед медиків є і летальні випадки. Так, сьогодні у Подільській міській лікарні в Одеській області медики попрощалися з сімейним лікарем, який помер від ускладнень, спричинених коронавірусом, 19 квітня.

Покійному лікарю було 60 років. Його госпіталізували 17 квітня в стані середньої тяжкості та з низкою хронічних захворювань. Вранці 19 квітня ПЛР-аналіз підтвердив діагноз, його перевели на штучну вентиляцію легень. Цього ж дня він помер.

Всього на Одещині станом на ранок 21 квітня ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» підтвердив 146 випадків захворювання на коронавірус. З них в Одесі — 43 випадки, у Подільську — 37, у Біляївському районі з містом Теплодар — 27 хворих на COVID-19.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *