Ще 2-є священнослужителів Києво-Печерської лаври захворіли на коронавірус, а з Почаївської — спочив навіки монах

Источник: magnolia-tv.com

Коронавірус продовжує атакувати священнослужителів. До 90-та хворих у Києво-Печерській лаврі, у яких діагностували Covid-19, за добу, що минула, додалося ще двоє.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-пресконференції.

Він розповів і сумні новини. Від коронавірусу помер ще один ченець. На цей раз із Почаївскої лаври.

«Зазначу, з випадків, зареєстрованих за минулу добу, ще 2 – у Києво-Печерській лаврі. А також летальний випадок, про який я сказав, — це монах Почаївської Лаври, який перебував у Києво-Печерській лаврі та був госпіталізований раніше звідти. Чоловікові було 42 роки», — підкреслив Кличко.

Як пише «УП», померлий – киянин, він приїхав з Тернопільщини у столицю, тут йому стало зле. Монаха забрала «швидка», і в нього довго була висока температура і супутні захворювання. ПЛР-тест підтвердив у нього коронавірус.

Нагадаємо, раніше,12 квітня, помер насельник Києво-Печерської Лаври 73-річний архімандрит Нектарій (в миру – Коваленко Олександр Андрійович) та 47-річний ієродиякон Наум. В обох підтвердили коронавірус.

Джерела «УП» також повідомили, що у намісника лаври Павла діагностували коронавірус та стан митрополита не важкий. Йому зробили ПЦР-тест, який підтвердив у служителя коронавірус.

Всього за минулу добу захворювання на коронавірус підтвердили ще у 56 киян. Загалом у Києві вже 551 підтверджений випадок захворювання на Covid-19.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *