Повітря у Києві та 5-ти областях України стало чистішим і безпечним

Стан повітря у Києві значно покращився. Київ опустився на нижчі щаблі і посів 89 сходинку у світовому рейтингу забруднення повітря у містах.

Источник: magnolia-tv.com

Про це свідчать дані ресурсу Iqair, що відстежує рівень забруднення повітря в режимі реального часу.

Станом на 16.25 понеділка Київ займає 89-е місце за рівнем забруднення повітря з індексом 15.

При цьому зовсім нещодавно – о 14:20 неділі, українська столиця займала 27-е місце за рівнем забруднення повітря з індексом 68. Ситуація в Києві описувалася як «помірна».

Про покращення якості повітря розповів і заступник директора Українського гідрометцентру Анатолій Прокопенко на спільному брифічнгу ДСНС, МВС і РНБО.

“Станом на 20 квітня, завдяки зусиллям наших пожежних та деякій зміні синоптичної ситуації, зокрема, зміні напрямку вітру та короткочасні дощі, якість атмосферного повітря у Житомирській та Київській областях, де спостерігались найбільші осередки пожежі, а також у м. Києві значно поліпшилась”, — сказав спікер.

За його словами, ще вчора метеостанції Житомирської, Київської, Чернігівської, Вінницької та Полтавської областей відмічали задимленість, або дим, то, станом на ранок 20 квітня, такі явища вже відсутні.

«Наразі якість атмосферного повітря у Києві до звичайної для цього періоду весни. Завислі речовини — пил та залишки горіння, — близькі, або дещо вищі до гранично допустимих концентрацій. Вміст у повітрі діоксиду сірки, діоксиду азоту, окису вуглецю та формальдегіду близький до ГДК і нижче. За даними гідрометеорологічної мережі радіаційний фон знаходиться в межах норми», — сказав синоптик.

Також Анатолій Прокопенко зауважив, що у найближчі 5 діб в Україні без опадів, лише 20 квітня у південних та східних, а 21 квітня у східних та більшості північних областей, місцями пройдуть невеликі дощі.

“У Житомирській та Київській областях також без опадів, проте невеликі короткочасні дощі можливі з 25 квітня”, — підсумував він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *