Окупаційна влада анексованого Криму закликала не їхати на півострів через коронавірус

Представник окупаційної влади, глава анексованого Криму Сергій Аксьонов знову закликав відмовитися від поїздок до Криму через загрозу коронавірусу. Відповідне відеозвернення розміщено на його сторінці в Facebook.

Источник: magnolia-tv.com

Аксьонов нагадав про обмежувальні заходи, запроваджені в Криму через поширення коронавірусної інфекції.

«Працюють сьогодні тільки системоутворюючі підприємства. При цьому підприємства сфери послуг і громадського харчування, на жаль, сьогодні закриті. Чесно кажучи, ніколи не думав, що звертатимуся з таким закликом до наших співгромадян. Однак іншого виходу немає. Я переконливо прошу всіх наших громадян утриматися від приїзду на територію Криму, як у цілях відрядження, так і з метою відпочинку. Усі кримські санаторії і всі місця відпочинку закриті», – закликав Аксенов.

Раніше Аксьонов просив не їхати в Крим, поки не закінчаться карантинні заходи.

Минулими вихідними в управлінні Роспотребнадзору у Криму і Севастополі повідомили, що зросла кількість громадян, які приїжджають до Криму з сусідньої Росії.

У зв’язку з загрозою коронавірусу підконтрольна Росії влада Криму заборонила розміщення туристів на півострові до 1 червня. Скасовувати або переносити броні номерів змушені як маленькі пансіонати, так і великі готелі.

Власники кримських готелів побоюються краху свого бізнесу, якщо обмежувальні заходи через коронавірус на півострові не знімуть до літа.

Станом на 19 квітня на території півострова 61 людина заражена коронавірусом – 45 осіб у Криму і 16 – у Севастополі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *