На Житомирщині компанія відсвяткувала повернення друга з-за кордону… і злягла з коронавірусом

Источник: magnolia-tv.com

Різкий спалах коронавірусу на Житомирщині: лише за добу загальна кількість хворих зросла майже вдвічі і зафіксували вже 27 інфікованих. При цьому в основному зараження відбулись на території України. Про це повідомив на брифінгу голова ОДА Віталій Бунечко.

«Ми маємо ситуацію, що це не люди, які привезли цю біду з-за кордону, а це контактні особи, які контактували з тими, хто приїхав з-за кордону. У Малині зібралась компанія, щоб відсвяткувати приїзд свого товариша з-за кордону і зараз ми маємо спалах… ми маємо вісім випадків у Малині», — повідомив Бунечко.

Повідомляється, що чоловік, з яким контактували товариші, повернувся з Польщі. Наразі перевіряють та встановлюють повне коло осіб.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик підтвердив, що зараз дійсно коронавірус вирує у Малині і Бердичеві.

«Це все контактні (особи — ред.), і по районах у нас вже поодинокі випадки контактних, які не виїжджали закордон, а контактували з іншими. Наразі двоє важких у стаціонарі: це Бердичів та Малин. Вони на кисні, є підвищена температура, двобічна пневмонія і вони потребують стаціонарного лікування», — розповів Суслик.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *