На Луганщині так звані спецслужби так званої «ЛНР» намагались завербувати українську чиновницю

Источник: magnolia-tv.com

Контррозвідники Служби безпеки України попередили на Луганщині втягнення очільниці однієї зі структурних ланок обласної військово-цивільної адміністрації в антиукраїнську діяльність на користь терористичної організації «МГБ ЛНР».

Оперативники спецслужби задокументували, що представники контрольованого російськими спецслужбами «МГБ» затримали чиновницю на КПВВ «Станиця Луганська», коли вона у сімейних справах намагалася потрапити до тимчасово окупованого Луганська. Бойовики, які були обізнані про специфіку її службової діяльності, протягом багатьох годин залякували жінку та зрештою змусили її погодитись на конфіденційну співпрацю. Ворожу «псевдоспецслужбу» цікавив доступ до актуальних відомостей стосовно діяльності органів влади та управління Луганської області.

Контррозвідники СБУ встановили факт вербування державного службовця та наразі здійснюють перевірку на предмет вчинення нею дій для виконання завдання ворога.

Служба безпеки України вкотре закликає громадян бути пильними і наголошує, що об’єктом вербувальних спрямувань представників російсько-терористичних НЗФ може стати будь-хто, але працівники державних органів та установ і члени їх сімей перебувають у зоні особливого ризику.

За матеріалами прес-центру СБУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *