На Донеччині знешкоджено банду, яка викрала кабелю на… мільйон гривень. ФОТО

Источник: magnolia-tv.com

Поліція отримала оперативну інформацію про серію крадіжок кабельно-провідникової продукції у Волноваському районі. Злочинці руйнували високовольтну лінію на межі з тимчасово окупованою територією: валили вишки і вирізали кабель для подальшого продажу.

Розшуковці обласного главку поліції за процесуального керівництва прокуратури області припинили злочинну діяльність групи, причетну до пошкодження ЛЕП між селами Мирне і Гранітне.

Троє чоловіків діяли вночі, дотримуючись заходів конспірації. За допомогою спеціальних інструментів вирізали алюмінієвий кабель, ховали його в обумовленому місці, а потім непомітно вивозили.

Поліцейські вирахували місце і час наступного злочину і організували засідку. Підозрюваних було затримано у момент крадіжки.

У затриманих вилучено 25 рулонів високовольтного кабелю вагою приблизно 2500 кг. За один «заїзд» спільники винищили близько кілометра дротів вартістю приблизно мільйон гривень. Викрадений алюміній фігуранти планували збути на «чорному ринку», де отримали б за нього у 20 разів меншу суму.

Учасники групи – мешканці Волноваського району віком 17-37 років. Лідер угруповання – раніше судимий за крадіжку з проникненням в приміщення.

Досудове розслідування триває. Поліція встановлює канал збуту кольорового металу та інших осіб, які можуть бути причетними до крадіжок на лінії електропередач.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *