На Дніпропетровщині до складу банди торгівців зброєю входив колишній поліцейський. ФОТО

Источник: magnolia-tv.com

Оперативники встановили інформацію щодо діяльності групи осіб, учасники якої займалися зберіганням та збутом травматичної та вогнепальної зброї, в тому числі автоматичної, боєприпасів та вибухівки. Це – мешканці міста Покров Дніпропетровської області та колишній співробітник дозвільної системи одного з підрозділів поліції Дніпропетровщини.

На «асортимент» зловмисники не скупилися, клієнти могли придбати товар на будь-який смак і гаманець. Автомати Калашникова, травматичні пістолети з глушниками, бойові гранати із запалами, цинки з набоями різного калібру, а також тротил і пластид — при оптовій закупці покупці отримували чималі знижки.

34-річного учасника злочинної групи працівники Дніпропетровського УДВБ НПУ спільно з детективами відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП, працівниками Служби безпеки України, за фізичної підтримки бійців поліції особливого призначення Дніпропетровщини та процесуального керівництва обласної прокуратури, затримали відразу після збуту автомата Калашникова, за який він одержав 49 тисяч гривень.

Зустріч із покупцем зловмисник провів вночі, приїхав на власному автомобілі. Під час обшуку транспортного засобу правоохоронці виявили у салоні бойову гранату Ф-1 із запалом УЗРГМ-2.

Крім того, проведено санкціоновані обшуки за місцем мешкання затриманого та у належних йому приміщеннях, де виявлено і вилучено 2 гранати РГД-5 із запалами, револьвер з набоями, два цинки набоїв калібром 7,62 мм (880 штук), цинк з набоями калібром 5,45 мм (6480 штук), три дерев’яні ящики з набоями 5,45 мм (6480 штук), 16 пачок набоїв калібром 7,62 мм (320 штук) та 84 набої калібром 5,45 мм. А також кошти, одержані за зброю, 6 паспортів України на різних осіб, документи та розписки.

За місцем мешкання його спільника вилучено майже 1600 набоїв різного калібру, металеву банку для зберігання запалів до гранат Ф-1, рушницю без маркування, ящик для зберігання гранат Ф-1.

Під час обшуку за місцем проживання експоліцейського вилучено 2 мисливські рушниці, набої до них, пневматичну рушницю з оптичним прицілом, травматичний пістолет ПМР з дозволом, виданим на іншу особу, тисячу доларів США, дозволи на зброю на інших осіб, банківські картки, службову документацію для оформлення дозволів на придбання зброї.

Вживаються заходи для встановлення місця перебування спільників. Учасникам групи загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

За матеріалами ВК ГУНП у Дніпропетровській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *