Квартира нагадувала сміттєзвалище: у Краматорську від недбалої матері забрали 4-ро дітей

Источник: magnolia-tv.com

У Краматорську ювенальним поліцейським довелося забрати із родини 4-ро дітей, а недбалу матір — притягнути до відповідальності.

Малеча мешкала зі своєю матір’ю та її співмешканцем у квартирі, що стала фактично звалищем для сміття. Поліцейські вжахнулися умовам проживання під час інспектування неблагополучної родини, яка, до речі давно перебуває під наглядом правоохоронців.

Вся оселя більше нагадує сміттєзвалище, майже немає можливості пройти коридором. Відсутні продукти харчування, які необхідні дітям. І в таких умовах мешкало четверо діточок віком від 1 до 5 років.

Аби врятувати малечу, поліцейські прийняли рішення негайно забрати їх з родини. Малюків тимчасово влаштували до дитячої лікарні, а матері надали термін привести оселю до ладу та змінити свій спосіб життя, аби її не позбавили батьківських прав. Наразі життю та здоров’ю дітей нічого не загрожує.

Щодо жінки складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні порушення. Це — «невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *