Коронавірус у ЗСУ: захворіли 4-ро військовослужбовців Житомирського інституту імені Корольова

Четверо х військовослужбовців Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова занедужали на коронавірус. Раніше в інституті Covid-19 виявили в одного з курсантів.

Источник: magnolia-tv.com

Про це повідомили у командуванні медичних сил ЗСУ.

Ці військові ще з 8 квітня перебували на обсервації через інфікованого курсанта інституту. Останній контактував із матір’ю, у якої виявили коронавірус, а також ще з 27 людьми. У зв’язку з цим їх помістили на обсервацію і почали тестувати Після лабораторного підтвердження захворювання на COVID-19 хлопця було госпіталізовано до інфекційного відділення.

«Найближчим часом ПЛР тестування буде проведено усім, хто входить до цієї групи», — йдеться у повідомленні.

Перед цим за минулу добу було зареєстровано 3 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

2 хворих військовослужбовців перебувають у лікарнях. Зокрема, у Хмельницькій міській лікарні 1 працівник ЗСУ, в Житомирському госпіталі — 1 військовослужбовець, у Львівській області — 1 військовослужбовець лікується вдома під спостереженням медичної служби.

На ізоляції знаходиться 309 осіб.

Водночас з метою протидії занесенню та поширенню у Збройних Силах України COVID-19, медичними силами проводиться планове тестування особового складу, що знаходиться на обсервації.

Раніше в медичних силах повідомляли, що серед Збройних сил загалом зафіксували 35 випадків коронавірусу, двоє людей померли, стільки ж одужали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *