Думали, що застуда: у Лисичанську розслідують смерть від пневмонії 8-річної дівчинки

Источник: magnolia-tv.com

Трагедія трапилася у Лисичанську, що на Донеччині: в одній із родин 5 квітня померла 8-річна дівчинка.

За попереднім висновком судово-медичної експертизи смерть дитини настала внаслідок гнійної пневмонії. У неї взяли аналізи на наявність коронавірусної інфекції, та COVID-19 не підтвердився.

Зясувалося, що родина дівчинки неблагополучна. Батьки зловживали алкогольними напоями, не виконували свої обов’язки та вели аморальний спосіб життя.

У грудні 2018 року дітей із цієї сім’ї вилучили та помістили до центру соціально-психологічної реабілітації, а батьків притягнули до адміністративної відповідальної. Після проведення з ними профілактичної роботи, дітей були повернуті в родину за заявою матері.

З початку березня 2020 року дівчинка разом зі своєю 5-річною сестрою проживала з бабусею. Протягом тижня у неї була висока температура та кашель. Втім рідні дитини до лікарів не зверталися, вважаючи, що це звичайна застуда. За цей час померла контактувала лише з бабусею та молодшою сестрою.

Слідчі Лисичанського відділу поліції за процесуальним керівництвом прокуратури розпочали кримінальне провадження за фактом злісного невиконання батьками обов’язків по догляду за малолітньою дитиною, що призвело до її смерті (ст. 166 та п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічного позбавлення волі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *