Боролися за життя чоловіка кілька тижнів: лікарка Олександрівської лікарні звернулася до українців

Источник: magnolia-tv.com

Чергова смерть від коронавірусу у столиці. В Олександрівській клінічній лікарні міста Києва від Covid-19 помер 36-річний чоловік, за життя якого медики боролися кілька тижнів.

Про це повідомила у Facebook головна лікарка медустанови Людмила Антоненко.

« Протягом всього лікування пацієнт був важкий, з прогресуючим погіршенням, що призвело до підключення до апарату штучної вентиляції легень та екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО)», — написала лікарка.

Вона також висловила співчуття рідним і знайомим померлого.

«Повірте, кожний лікар дуже переживає втрату пацієнта. Ми боролись за життя, застосовуючи всі сучасні технології, які зараз використовують лікарі у всьому світі. Проте ми не змогли», — додала Антоненко.

Щодо долі другого пацієнта, який перебував на ЕКМО — його стан нестабільний, важкий.

Також Антоненко звернулася до українців.

«В останні дні шириться багато фейкових думок псевдоекспертів щодо того, що статистика щорічної смертності не перевищує смертність від Covid-19. Я розумію, що всім сильно набридло сидіти на карантині, проте раджу не загравати з долею і не перевіряти на собі, чи дійсно «хвилю корони ви вже встигли перенести в січні чи в лютому», чи дійсно «більшість переносить безсимптомно і вже має імунітет», і ще багато чудових думок. Якби ви зараз попрацювали лікарем в інфекційному відділенні або в лабораторії, такі легковажні думки вас би не займали», — наголосила лікарка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *